POMYSŁ NA PREZENT

ZABAWKI BRUDER

Czy Wasze dzieci wysłały już listy do Mikołaja? A może planujecie już zakup prezentów pod choinkę?

Zapełniliśmy nasze półki atrakcyjnymi zabawkami renomowanej firmy Bruder. Znajdziecie na nich traktorki, samochody terenowe, koparki, przyczepy, kombajny, maszyny rolnicze i akcesoria potrzebne małemu rolnikowi i budowlańcowi.

Waszym pociechom zaangażowanym w szaloną zabawę zdarza się czasem coś uszkodzić? To już nie problem. Bruder oferuje części zamienne do większości swoich produktów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzić je w ciągu kilku dni.

Wasze dziecko ma jakieś specjalne życzenia? Nie znaleźliście na naszej półce wymarzonego pojazdu? Razem możemy przejrzeć katalog producenta, wybrać i zamówić to, co najbardziej przypadnie do gustu małemu klientowi. W ofercie mamy również zabawki innych producentów (m.in. pojazdy Siku, narzędzia, skrzynki narzędziowe i stoły warsztatowe Bosch Klein, traktorki, wózki widłowe i quady na pedały Rolly Toys, Big, Ertl). Od momentu zamówienia do dostarczenia zabawki do naszego sklepu zwykle mija zaledwie jeden do dwóch dni roboczych. W pozostałych przypadkach dostawa może trwać nieco dłużej, ale jej przybliżony termin jesteśmy w stanie określić w chwili zamawiania produktu.

Na zdjęciach poniżej prezentujemy wybrane zabawki dostępne w naszym sklepie. Na miejscu czeka ich na Was jeszcze więcej!

zabawka-31 zabawka-3 zabawka-4zabawka-6 zabawka-7 zabawka-8

zabawka-9 zabawka-10 zabawka-11

zabawka-12 zabawka-13 zabawka-14

zabawka-15 zabawka-16 zabawka-17

zabawka-18 zabawka-19 zabawka-20

zabawka-21 zabawka-22 zabawka-23

zabawka-24 zabawka-25 zabawka-26

zabawka-28 zabawka-29 zabawka-30