ZETOR TRACTOR SHOW

RELACJA

Niedzielne Zetor Tractor Show na długo pozostanie w naszej pamięci. Spośród wszystkich imprez, jakie organizowaliśmy ta - jako jedyna - odbyła się w tak niesprzyjających warunkach. Jak widać, do tej pory mieliśmy więcej szczęścia. Tym razem w ciągu jednego dnia spadło około 60 mm deszczu, co uniemożliwiło wyjazd w pole z maszynami. Nie oznacza to jednak, że przybyli goście nie testowali ciągników. Testy się odbyły, a jakże! Były też rozmowy z mechanikami i sprzedawcami, wstępne przymiarki do zakupu, a nawet konkretne ustalenia z przedstawicielami banków.
Parasole zmieniały właścicieli, to się pojawiały, to znów znikały. Woda lała się do butów i za kołnierze (pozdrawiamy panią Monikę! 😉 ). A jeden z ciągników przydał się do wyciągania z błota pechowo zaparkowanego samochodu. Była to też pierwsza impreza, podczas której zanotowaliśmy znacznie większe spożycie herbaty od napojów gazowanych 😉
Podsumowując, było wesoło, ale mimo wszystko mamy nadzieję, że przy kolejnej imprezie pogoda będzie dla nas łaskawsza. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na odwiedzenie nas tego dnia!