W OFERCIE SKLEPU

PRODUKTY DO HIGIENY UDOJU

W ofercie naszego sklepu posiadamy serię produktów do higieny udoju niemieckiego koncernu Anti-Germ. Firma jest obecna na rynku od niemal 80 lat. Na przestrzeni lat zyskała uznanie i markę w wielu krajach, stając się synonimem mycia i dezynfekcji. 

fot. Anti-Germ

HIGIENA URZĄDZEŃ

Anti-Germ proponuje uzupełniające się środki do mycia i dezynfekcji urządzeń udojowych i powierzchni mających kontakt z żywnością w dojarniach. Należy stosować je naprzemiennie, w roztworze z ciepłą wodą.
TOP ACID SUPER to kwaśny środek myjący na bazie kwasów nieorganicznych (nie zawiera fosforanów) przeznaczony do mycia urządzeń wykorzystywanych do udoju takich jak rurociągi mleczne, instalacje, zbiorniki do chłodzenia mleka. Dobrze usuwa zabrudzenia białkowe i tłuszcz oraz osady mineralne. Produkt nie zawiera fosforanów. Posiada silne właściwości zwilżające. Z kolei GERMCLEAN RD SPEZIAL to bakterio- i grzybobójczy środek oparty na ługu sodowym.

HIGIENA WYMION

Do dezynfekcji i ochrony wymion Anti-Germ zapewnia produkty, w których substancją biobójczą jest bifenyl.
TRAYOR to gotowy do użycia roztwór, który można stosować zarówno przed, jak i po udoju. TRAYDOU to lekko kwaśny żel dezynfekujący stosowany po udoju. TRAYFILM to podobny do TRAYDOU preparat o wyższej lepkości żelu. Tworzy silną powłokę ochronną.