OBOWIĄZEK INFORMACYJNY – RODO – NEWSLETTER

Poniżej zamieszczamy informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych w kontekście marketingowym.

 

Dokładamy starań, aby nie przesyłać Państwu zbyt wielu wiadomości. W naszych mailach informujemy głównie o ważnych wydarzeniach w naszej firmie, jak dni otwarte albo pokazy polowe. W przyszłości chcielibyśmy też wysyłać informacje na temat aktualnych promocji i nowości w ofercie producentów.

 

Wykonując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych jest PPH Agrokompleks Zygmunt Bieniek z siedzibą w Ochabach Wielkich przy ul. Głównej 173, NIP: 5480000390. Dane kontaktowe: biuro@agrokompleks.pl; +48 33 853 56 10.
2. Gromadzimy Państwa dane w celu wysyłania informacji na temat wydarzeń związanych z branżą rolniczą, promocji i ofert.
3. Podstawą naszego działania jest dobrowolna zgoda, której możecie Państwo udzielić w procesie zapisu do newslettera lub klikając w przycisk "Potwierdzam zgodę" w wiadomości mailowej na temat RODO, którą wysłaliśmy naszym dotychczasowym subskrybentom.
4. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Można tego dokonać klikając w przycisk "Wypisuję się" w wiadomości mailowej, którą wysłaliśmy naszych dotychczasowym subskrybentom lub link, który znajduje się na końcu każdej wysyłanej przez nas wiadomości o charakterze marketingowym.
5. Dane będziemy przetwarzać do momentu cofnięcia przez Państwa zgody, a w przypadku jej wycofania, usuniemy je niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 7 dni od otrzymania takiego żądania
6. Zgromadzonych adresów mailowych używamy wyłącznie w celach marketingowych w naszej firmie. Nie sprzedajemy ani nie przekazujemy tych danych osobowych innym podmiotom. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, dane zostaną udostępnione odpowiednim organom, zgodnie z wymogami przepisów prawa.
7. Każdy subskrybent ma prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W każdym momencie może cofnąć zgodę na ich przetwarzanie. Przysługuje mu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.