DZIEŃ OTWARTY – SKLEP
I WARSZTAT

SOBOTA 6 MAJA 

ZAPRASZAMY!

SZCZEGÓŁY POD PLAKATEM

WIĘKSZOŚĆ ATRAKCJI POD DACHEM - ZAPRASZAMY NIEZALEŻNIE OD POGODY

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT DNIA OTWARTEGO:

 

CO W SKLEPIE?

Dzień otwarty w sklepie z artykułami rolniczo-technicznymi to doskonała okazja do zapoznania się z jego aktualną ofertą i zakupienia wybranych produktów w wyjątkowo niskich cenach. Nasi sprzedawcy podpowiedzą, który produkt warto wybrać, tak aby najlepiej spełniał Twoje oczekiwania. Zakupy w tym dniu to także doskonała okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Chętni powalczą też o upominki w konkursie na najdokładniejszego sprzedawcę.

Zapoznaj się z asortymentem sklepu:

 

CO W WARSZTACIE?

Nasz dzień otwarty to niepowtarzalna możliwość sprawdzenia, jak funkcjonuje autoryzowany serwis ciągników i maszyn rolniczych od środka. W tym dniu otworzymy drzwi warsztatów, aby umożliwić Ci przyjrzenie się pracy naszych mechaników. Będziesz mógł/mogła obejrzeć poszczególne stanowiska warsztatowe wraz z ich wyposażeniem. Zdradzimy Ci tajniki profesjonalnego warsztatu. Pokażemy, co kryje się w samochodzie serwisowym. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Zaprosimy też do konkursu, w którym będziesz mógł/mogła sprawdzić się w roli mechanika

CO DLA DZIECI?

Masz dzieci lub wnuki? Koniecznie zabierz je ze sobą! Dla nich również przygotowaliśmy atrakcje i konkursy związane z tematem naszego dnia otwartego. Każde dziecko biorące udział w konkursie - niezależnie od osiągniętego wyniku - otrzyma od nas upominek. Dla zwycięzców przewidzieliśmy świetne nagrody. 

Usiąść za kierownicą ciągnika to marzenie niejednego małego rolnika. W tym dniu możecie je spełnić! Krótka sesja zdjęciowa w ciągniku rolniczym? Nie ma sprawy, zapraszamy 🙂 Wiemy, że dla wielu maluchów jest to punkt obowiązkowy podczas wizyty u nas. 

CO JESZCZE?

Ponadto w tym dniu otworzymy dla Ciebie drzwi Jazdy Historycznej, czyli galerii pojazdów i staroci będącej oczkiem w głowie naszego szefa. Z doświadczenia wiemy, że bogata kolekcja zabytkowych samochodów i ciągników przyciąga zarówno małych, jak i dużych, możemy więc zapewnić, że wyjdziesz stąd zadowolony. Jeśli wyrazisz chęć, zabierzemy Cię na krótką przejażdżkę jednym z zabytków.