DZIEŃ OTWARTY

RELACJA I WYNIKI KONKURSÓW

Wczoraj, tj. 6 maja, w naszej firmie odbył się dzień otwarty. Ze względu na położenie parkingu większość gości rozpoczynała swoją wizytę od zwiedzenia galerii Jazda Historyczna. Spore grono zdecydowało się na przejażdżkę zabytkowym samochodem. Nasza Warszawa garbuska i Syrena cabrio miały co robić 🙂 Odwiedzający oglądali ciągniki i odbywali jazdy testowe. W serwisie mieli okazję porozmawiać z mechanikami i przyjrzeć się ich pracy. W tym dniu również nasze samochody serwisowe stały otworem umożliwiając gościom obejrzenie ich od środka. W sklepie sporo osób zdecydowało się na zakupy, biorąc tym samym udział w konkursie. Dzieci chętnie korzystały ze wszystkich atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy. Były więc sesje zdjęciowe w ciągnikach i zabytkowych pojazdach, przejażdżki zabytkami, slalom hulajnogą i konkursy.

WYNIKI KONKURSÓW
W konkursie plastycznym dzieci wykazały się sporą kreatywnością. Zadanie polegało stworzeniu kolażu z ciągników i maszyn wyciętych z folderów reklamowych. Taką kompozycję należało następnie ozdobić kredkami dorysowując dowolne elementy (tło, osoby, maszyny). Powstałe prace bardzo nam się podobają! 🙂
W grupie dzieci powyżej 6 lat wygrała Zuzia Wrona. Wyróżniliśmy też pracę Klaudii Swadźby.
Natomiast w grupie dzieci do 6 lat przyznaliśmy dwie równorzędne nagrody za pierwsze miejsce dla Przemka Kohuta i Kacperka Herzyka. Wyróżnieni zostali Bartek Wrona i Konrad Kohut-Figiel.

Nagrodę w konkursie na szybkość i sprawność wygrał Szymon Jakubiec. Najszybciej ze wszystkich dopasował do siebie zestawy pięciu śrub i nakrętek w różnych rozmiarach, a następnie ekspresowo ułożył wieżę z małych nakrętek. Ponieważ dwie osoby - Aleksander Pajor i Adam Pajor - uzyskały niewiele gorsze wyniki (różnica w stosunku do zwycięzcy tylko o 1 sekundę) postanowiliśmy wyróżnić ich upominkami.

Konkurs na najdokładniejszego sprzedawcę rewelacyjnym wynikiem wygrała pani Gabriela Tomica. W tym zadaniu należało odważyć "na oko" 500 g metalowych podładek. Pani Gabriela pomyliła się o jedyne 7g!

W konkursie warsztatowym najszybsza w składaniu sprzęgła wałka WOM okazała się pani Ela. Wynik, który uzyskała, był gorszy od wyniku naszego mechanika serwisowego o jedyne 13 sekund. Pani Elu, jeśli będzie Pani kiedyś poszukiwała pracy, zapraszamy do nas 😉

Zaskakująco dobrze poradziły sobie osoby, które miały za zadanie oszacowanie sumy wieku naszych pracowników, wiedząc że jest nas 14. Najbliżej prawidłowej odpowiedzi był pan Jan Zabłocki, szacując że w sumie mamy 565 lat. W rzeczywistości jest to 561. Kolejne osoby, który podjęły się szacowania i uzyskały dobre wyniki to: pani Elżbieta Pajor, pan Łukasz Szendzielorz, pani Katarzyna Przybyła, pani Jolanta Glajcar, pani Maria Fryda-Wigłasz i pan Kajetan Pachuła.
Szczególnie dziękujemy tym, którzy odmłodzili naszą załogę 😉

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do naszego sklepu! Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach dziękujemy za podjęcie wyzwania i wspólną zabawę. Było naprawdę miło 🙂

 

Ze zwycięzcami i wyróżnionymi skontaktujemy się telefonicznie.