FENOMEN ZABAWEK BRUDER

OBEJRZYJ FILMY

Czy znacie możliwości zabawek Bruder? Po bliższym poznaniu okazuje się, że to nie są zwykłe plastikowe zabawki. Wyróżniają je trzy podstawowe zalety:
- doskonale odwzorowują oryginały
- są bardzo trwałe
- mają mnóstwo ruchomych, interaktywnych elementów.
To wszystko sprawia, że zabawa nimi jest niezwykle realistyczna i daje mnóstwo frajdy.

MASZYNY ROLNICZE
Przyjrzyjmy się opryskiwaczowi: zbiornik napełniany wodą + rozkładana belka = świetna zabawa w przydomowym ogródku 🙂

 

A jak wygląda sprawa w przypadku ładowarki przegubowej? Wymienny osprzęt (łyżka, widły do bel oraz widły do palet w komplecie z paletą) daje wiele możliwości zabawy:

MASZYNY BUDOWLANE
Zestaw składający się z samochodu terenowego, przyczepki jednoosiowej z najazdami i miniładowarki. Brzmi profesjonalnie? I tak właśnie jest!

Długie godziny kreatywnej zabawy zapewni też betoniarka z obrotową gruszką i rozsuwaną rynną spustową:

MASZYNY LEŚNE
Obiecująco prezentuje się ciężarówka do wywozu drewna wyposażona w obrotowego żurawia z funkcjonalnym chwytakiem i ruchome kłonice z łańcuchami:

POLICJA I STRAŻ POŻARNA
Wóz strażacki wyposażony m.in. w rozsuwaną drabinę, zbiornik na wodę, rozwijany wąż i moduł świetlno-dźwiękowy:

Policyjny jeep z figurką policjanta. Wyposażenie: moduł świetlno-dźwiękowy, przednia oś skrętna z możliwością sterowania przez kierownicę montowaną w dachu, otwierane drzwi, maska i tylna klapa:

Większość zabawek Bruder przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3-4 lat, ale jest też coś dla maluchów od 2 roku życia: specjalna seria roadmax, która umili zabawę najmłodszym w domu i w piaskownicy.
Ładowarka (otwierana przednia szyba, ruchomy system ramienia ładowarki, miękkie gumowe koła):

Traktorek z ładowaczem czołowym i wywrotką (otwierana przednia szyba, ruchomy system ładowacza czołowego, otwierana tylna burta, miękkie gumowe koła):

Z naszego doświadczenia wynika, że wbrew stereotypom Bruder wybierany jest też przez dziewczynki. Oto nasze propozycje, które spotykają się z zainteresowaniem dziewczynek:
Policyjny quad wyposażony w skrętną przednią oś, resorowane zawieszenie i figurkę policjantki z akcesoriami:

Samochód do przewozu koni (otwierane drzwi z przodu, z boku i z tyłu, w komplecie figurka konia). Można dokupić m.in. akcesoria jeździeckie, stajnię, parkur.

Mocną stroną zabawek Bruder jest to, że do każdej zabawki można dokupić akcesoria i figurki oraz części zamienne - w razie zagubienia lub awarii 😉

Powyżej zaprezentowaliśmy przykładowe zabawki z naszej oferty. Zachęcamy do odwiedzenia nas i obejrzenia pozostałych zabawek.